Brzdy MD Compponents (Marijan)

Zkušenosti, dotazy, problémy nebo výběr nových brzdových komponent

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Uživatelský avatar
DonFabi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 21
Registrován: 27 led 2010, 10:52

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od DonFabi » 16 bře 2010, 16:18

aha, no tak to je parada no uvidime a mohli by ste mi dat telefonny kontakt na mariana
Ferrari 575Maranello F1 Rosso Corsa
Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V Rosso Proteo Met.
Alfa Romeo GTV 3.2 V6 24V Grigio Chiaro Met
Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Grigio Chiaro Met

Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od Mr.Hyde » 16 bře 2010, 20:58

nexter píše:Tak bohužel už já (J. Kábrt) pro Mariana Kábrta nepracuji - jako moji předchůdci (špatné jednání). Takže se vše vrací do starých kolejí a jednání se zákazníky.
Tímto se tom406 omlouvám, v případě problémů s jeho kotouči s ním snad bude vše řešit ku jeho spokojenosti můj bývalý kolega...
Tak hodně bezpečně najetých km :)
A do prdele :kladivo Nemala cara pres rozpocet :mysleni:
Power is nothing without control

nexter
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 15:35

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od nexter » 16 bře 2010, 21:24

Mr.Hyde píše:
nexter píše:Tak bohužel už já (J. Kábrt) pro Mariana Kábrta nepracuji - jako moji předchůdci (špatné jednání). Takže se vše vrací do starých kolejí a jednání se zákazníky.
Tímto se tom406 omlouvám, v případě problémů s jeho kotouči s ním snad bude vše řešit ku jeho spokojenosti můj bývalý kolega...
Tak hodně bezpečně najetých km :)
A do prdele :kladivo Nemala cara pres rozpocet :mysleni:
Je to škoda, mě to mrzí asi nejvíc... Třeba se přístup změní, docela jsem na tom lpěl, je otázka jestli se teď bude M ohlížet na moje rady a praktiky... :(

Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od Mr.Hyde » 16 bře 2010, 22:18

A co mam ted delat kdyz chci set (předek +zadek)....stranky nebezi.S takovym pristupem by se v pripade ze by nejakym zazrakem doslo k objednavce a nasledne instalaci, mohle stat pozdejsi udrzba solidni nocni murou.Vymenil jsem si s tebou v zime par mailu a mel v planu to zacit behem dubna resit :|
Power is nothing without control

nexter
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 16 bře 2010, 15:35

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od nexter » 16 bře 2010, 22:24

Mr.Hyde píše:A co mam ted delat kdyz chci set (předek +zadek)....stranky nebezi.S takovym pristupem by se v pripade ze by nejakym zazrakem doslo k objednavce a nasledne instalaci, mohle stat pozdejsi udrzba solidni nocni murou.Vymenil jsem si s tebou v zime par mailu a mel v planu to zacit behem dubna resit :|
Já jsem bohužel z kola venku. Takže jedině zariskovat a jít přímo za "majitelem know-how" a zkusit s ním jednat, třeba pochodíš bez problémů.
Lidí co chtěli vše řešit březen / duben bylo poměrně hodně a každý den mi volá kolem 5-10 lidí, takže docela škoda no... :?
údržba je docela nutná - destičky nikde jinde nekoupíš, nebo koupíš, ale musíš si je nechat někde vytvarovat přesně podle zadání. S rotory kotoučů je to horší, to jenom tak neseženeš...

Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od Mr.Hyde » 16 bře 2010, 23:40

nexter píše:
Mr.Hyde píše:A co mam ted delat kdyz chci set (předek +zadek)....stranky nebezi.S takovym pristupem by se v pripade ze by nejakym zazrakem doslo k objednavce a nasledne instalaci, mohle stat pozdejsi udrzba solidni nocni murou.Vymenil jsem si s tebou v zime par mailu a mel v planu to zacit behem dubna resit :|
Já jsem bohužel z kola venku. Takže jedině zariskovat a jít přímo za "majitelem know-how" a zkusit s ním jednat, třeba pochodíš bez problémů.
Lidí co chtěli vše řešit březen / duben bylo poměrně hodně a každý den mi volá kolem 5-10 lidí, takže docela škoda no... :?
údržba je docela nutná - destičky nikde jinde nekoupíš, nebo koupíš, ale musíš si je nechat někde vytvarovat přesně podle zadání. S rotory kotoučů je to horší, to jenom tak neseženeš...
No prave :x Muzes sem hodit aspon nejakej kontakt na nej?I kdyz na to nejspis teda kaslu, kdyz je budoucnost takhle nejista...a to se to tvarilo ze bude vsechno v pohode :idea:
Power is nothing without control

tom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 20 kvě 2008, 13:29
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od tom » 17 bře 2010, 19:17

skoda,tak vidim ze nakonec pujdu asi do drazsich porsche brzd,jak vidim tak komunikace asi se vratila do starych jiz zminenych koleji. Jak je to s tou kvalitou a hucenim?Je to uz vychytano?
Audi coupé quattro 2.3 20V - seríově 170ps + pár úprav - zatím nezměřeno

Uživatelský avatar
DonFabi
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 21
Registrován: 27 led 2010, 10:52

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od DonFabi » 17 bře 2010, 19:49

tuto temu normalne radsej ani nebudem citat :D keby som toto vsetko vedel tak si asi u nich nedam robit nic a este ktomu jednu vec urobili zatial neviem posudit ale uz sme sa dohodli na zadnych 4 piestikoch aj som im poslal zalohu tak uvidime ako to dopadne
to tom406: ako si spokojny s tymi kotucmi? ake brzdove platnicky si pouzil?
Ferrari 575Maranello F1 Rosso Corsa
Alfa Romeo 156 2.5 V6 24V Rosso Proteo Met.
Alfa Romeo GTV 3.2 V6 24V Grigio Chiaro Met
Alfa Romeo GTV 3.0 V6 24V Grigio Chiaro Met

tom406
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 22 kvě 2008, 17:45
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od tom406 » 27 bře 2010, 07:56

Zrovna včera jsem je načisto osadil-Ještě jsem nechával kotouče galvanicky upravit a vyráběl jsem adaptéry pro velké brzdiče BREMBO. Desky na tom mám keramické EBC RED. Hned jak to zajedu napíšu jak se to chová.
Taky mě to mrzí že J. Kábrt už tam nedělá protože jsme měli v plánu řečit zadek na mé 406ce a teď netuším co s tím dělat.
Přílohy
IMG_8367.JPG

tom406
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 22 kvě 2008, 17:45
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdy MD Compponents (Marijan)

Příspěvek od tom406 » 27 bře 2010, 07:57

330x32
Přílohy
IMG_8637.JPG

Odpovědět