vedení paliva v CU trubkách ?

Mechanika, turbo, chlazení, palivo, oleje, spojka, převodovka, diferenciál, a veškeré další úpravy mechanických dílů.

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

vedení paliva v CU trubkách ?

Příspěvek od fokr_jr » 07 zář 2013, 21:00

po dnešním celodením rešení roztrhaný opletený hadice mě napadla hříšná myšlenka - natáhnout palivo zkrz auto do 10mm trubky a na konec si napálit holendry a našroubovat jen kousky hadic. víceméně vím že je to reál, ale jde mi o to, jestli tak CU (brzdová) trubka nebude reagovat s N95 potažmo N100 nebo třeba E85. má někdo zkušenost? z čeho sou palivový trubky v serii na autech? v tomhle sem asi úplně blbej...
případně doporučte trubku přímo na palivo někde?
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Autocross
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 23 čer 2013, 17:10
Bydliště: Bystřice

Re: vedení paliva v CU trubkách ?

Příspěvek od Autocross » 08 zář 2013, 17:16

Impreza má vedený palivo v trubkách uvnitř auta už v serii, stejně jako brzdy, ale měď to asi nebude, ale rejpat do toho nechci. No a když to potáhneš vnitřkem, tak to nutně z mědi asi taky dělat nemusíš. V práci dělám hydraulické hadice a trubky, takže bych šel touhle cestou a na trubku i hadici bych udělal šroubení.
Subaru Impreza, Renault Megane Cabrio, Hyundai Tiburon, Audi A3 Turbo a Iveco Daily

http://www.autokrosar.cz

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: vedení paliva v CU trubkách ?

Příspěvek od ciky » 08 zář 2013, 17:59

Podle meho by s Cu nemel byt žádný problem
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: vedení paliva v CU trubkách ?

Příspěvek od fokr_jr » 09 zář 2013, 01:05

tak vnitřkem už mám natažený hadice prakticky co sem to auto rozhejbal před 100 lety. jenze uz zacala tect, takze ji chci obnovit a znova se mi ji tam davat nechce, chtel sem jit do trubek.

jde mi o to, ze tu brzdovou trubku koupim celkem bezne, jiny materialy nevim kde bych shanel, takze ani nemuzu porovnat cenovky... sroubeni a hadice do nadrze a do listy uz mi udelaj v hydraulice...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Odpovědět