Suzuki Swift EVO IV

aneb téma o našich vozech...účelem je členům přiblížit a představit svůj vůz, závodní projekt, nebo klidně pracovní přibližovadlo

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Autocross
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 23 čer 2013, 17:10
Bydliště: Bystřice

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od Autocross » 26 črc 2013, 18:27

Tak to nevím, ale v neděli na finále kártů to nešlo, protože výhrál Jirka Rezek (kluk od nás) a po vyhlášení na něj vznesli protest, že to ulil a řešilo se to asi do půlnoci. Zavolali si start maršála, kterej byl už doma, tak přijel a řekl, že bylo všechno v pořádku.

Jo Volvo je moje, zatím, ale bere si ho kamarád na autocross, takže na tuning srazy to tahat nebudeme. Ale tenkrát, jak jsi se postavil vedle mě, tak jsem myslel, že je to ztracený, ale byl jsem celkem překvapenej, jak to pěkně jede, když to má jen 88kW. Takže ho trochu vylehčíme, vyrámujem a uvidí se. Ale sprint by jsme mohli dát s mým druhým autem ;)
Subaru Impreza, Renault Megane Cabrio, Hyundai Tiburon, Audi A3 Turbo a Iveco Daily

http://www.autokrosar.cz

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od fokr_jr » 26 črc 2013, 18:56

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani// ... ossu-2013/

čas 16:25 začínaj legendy ;-)

akorát na tom černym swiftu neni Braicha, ale Folvarský :'-(

P.S. je tam vidět ten start ;-)
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od fokr_jr » 07 zář 2013, 20:46

dnes tuning a sprinty v J. Hradci. konečně jsem se svezl se všema těma novejma úpravama, sice jen rovně, ale na konci dráhy bylo odbočení přez louku zpět :driver

no nic - nahodil jsem novy Pirelli slick 180/53R13, rano jsem je očistil a čekal kdo mi přiletí do skupiny. kdo jinej, než F. Marchal se svym embéčkem! už od pravěku mi dával na sprintech vždy víc jak vteřinu, nicméně jsem si říkal, že bych to mohl tentokrát stáhnout aspoň na polovinu. každou jízdu jsem ubíral, a výsledek byl 15.425 šáde a 15.440 swifta. sem myslel že ten novej volant rozkoušu!
takže :druhy poharek a tak nějak zklamanej domu. ale bylo hezky, takovej posledni záchvěv léta super počasí, nakonec se sešly super lidi z okolí, páč blíž se nic nejede, takže celkově to byl pěknej den

druhá suzi ráno řekla že sprinty nepojede a na volnejch začla klouzat spojka a ve finale cestou domu někde vytrousila druhej rychlostní stupeň :kladivo :service

no a mě tam celý den tekl benzín, pořád jsem zkracoval hadici, až už nebylo kam zkracovat, tak jsem vždy po jízdě vyždímal hadr a hodil ho zpět pod hadici :lol

mám i nějaké videa z nové GOPRO HERO3 :dobry :dobry ale ten jejich soft na editaci je nějakej zabugovanej, takže už se s tim dnes vztekat nebudu
Přílohy
GOPR0008.JPG
GOPR0011.JPG
GOPR0014.JPG
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od ciky » 08 zář 2013, 18:00

Cekam na gopro :-)
viva´la QUATTRO

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od fokr_jr » 10 zář 2013, 21:38

youtube nespolupracuje a na vimeo je to moc velky... videa asi nebudou :prekvapen
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od fokr_jr » 11 zář 2013, 07:55

opět jsem zvítězil nad technikou.

http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... H0OKLbXDOp

ve čtvrtým videu je vidět Honda, která byla nakonec třetí. a ten rozdíl mezi 1. a 2. byl 0.009s podle ofiko časů

http://jhtuning.cz/web/osmy-rocnik/
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Autocross
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 23 čer 2013, 17:10
Bydliště: Bystřice

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od Autocross » 22 říj 2013, 19:41

tak Volvo už je dneska taky lehčí :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Subaru Impreza, Renault Megane Cabrio, Hyundai Tiburon, Audi A3 Turbo a Iveco Daily

http://www.autokrosar.cz

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od fokr_jr » 07 lis 2013, 12:54

minulou sobotu jsem si konečně s autem sjel jinak než rovně. jel se tradiční sranda slalom u nás v ČB, takže orpavdu pohodička, celej pátek jsem tradičně strávil přípravou, ale to už je takovej folklór ;-)
tentokrát jsem rešil palivový hadice - po sedlčanech to odskákala nádrž, tak jsem si půjčil draaczkovo, kterej má v autě stejnou, ale jak jsem hnul s hadicema, tak začly téct na spoji, tak jsem zkracoval a zkracoval až nebylo co zkracovat, tak jsem se rozhodl pro vedení paliva v CU trubkách. možná zbytečně jsem šel do 10mm, nicméně princip funguje luxusně - žádný hadicový spony - prostě hydraulický šroubení, který se utáhnou a hotovo! nechápu, proč jsem na tohle nepřišel dřív.

no a k závodu - když jsem viděl trať, tak sem si říkalm, že to, aspoň prví jízdu, zkusím jet čistě. nicméně jsem si blbě najel na start a musel jsem si odsadit zadek showpákou, no a v tu chvíli jsem přepnul režimy. trvalo mi asi tak 0,005s než jsem si vzpomněl a pro změnu jsem jel "svuj styl". v první rundě se teda se mnou malinko pral ten novej diferák, ale na to si člověk snadno zvykne a když neni úplný nemehlo, tak se s tim naučí zacházet.

otočky kolem kuželu a pomalý zatáčky by mi s tim prostě šly, teď jen musím vymyslet, kde to prubnu trošku rychlejc...

nějaký videa zvenku a konečně GOPRO zevnitř ;-)
1. jízda


4. jízda


a 4. zvenku


v listu Warani 2013 jsou i ostatní videa, kdyby se někdo měl nudit ;-)



výsledek: pro mě 3. místo ve skupině a ten had Draaczech me zostudil s vlastním autem, takže pro něj 2. no a už je mi to asi souzeno, ale prostě jsme oba museli smeknout před 130RSna prvním :'-(
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
draaczech
donate
donate
Příspěvky: 421
Registrován: 28 kvě 2008, 09:55
Bydliště: Prachatice

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od draaczech » 07 lis 2013, 20:12

Ti dám hada :kladivo
Ale jo, sranda byla a o to tam šlo pivo
Rozdíl byl právě v tom přepnutí, takže já jel opravdu stopu na výsledek. První pokus o bůček kolem kuželu mi dal jasný znamení, když sem si to zašláp a musel startovat :mysleni:
Takže jsme se trošku svezli, to je celý.
Náhradní vozidlo, Corsa Sport 16V, proklatě nízko :D STO psů

Autocross
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 23 čer 2013, 17:10
Bydliště: Bystřice

Re: Suzuki Swift EVO IV

Příspěvek od Autocross » 08 lis 2013, 21:54

Ale Suzuka jde jak z praku, taky bych jednu chtěl.
Subaru Impreza, Renault Megane Cabrio, Hyundai Tiburon, Audi A3 Turbo a Iveco Daily

http://www.autokrosar.cz

Odpovědět