ATE Power disc

Zkušenosti, dotazy, problémy nebo výběr nových brzdových komponent

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Čejda
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 16
Registrován: 02 čer 2008, 16:25

Re: ATE Power disc

Příspěvek od Čejda » 04 črc 2008, 09:15

Mám je voze už nějakou dobu a párkrát se mi je povedlo rozsvítit jak na Rallyovým autě a všechno OK. Bohuel po delší době se mi začali brzdy nepříjemně ozývat hučením a drhnutím, je tedy pravdou že jedu desky Ferodo DS 3000, ale dělá to i na jinejch destičkách. Na okruhové Fabii 1,6 nám vydrželi dvě kola než kompletně shořeli. osobně je nejlepší AP Racing,a le ten je cenově jinde, jinak Zimmermany jsou na prd, měl jsem je na alfě a brzdnej účinek žádnej at tam byli jakýkoliv desky a pedál hrozně měkkej,a ni po ohřátí brzd žádná změna.

Uživatelský avatar
draaczech
donate
donate
Příspěvky: 421
Registrován: 28 kvě 2008, 09:55
Bydliště: Prachatice

Re: ATE Power disc

Příspěvek od draaczech » 04 črc 2008, 12:43

Jak jsem psal, nasadil jsem je na mojí G40ku a musim říct, že proti origo ( 19mm, takže ještě dobrý) se to fakt nedá srovnat. První zabrždění je jakoby na ohřátí, to je jen o málo lepší než normální. Pak se ale ohřejou a brzdí jako kotva...Spolujezdci nezvyklí na činnost 3 bod pásů si začli celkem rychle zvykat na to, že vysí v kšandách před každou zatáčkou :-D
Přehřátí jsem ještě nepozoroval, ale na okruhu sem ještě nebyl :roll:
Náhradní vozidlo, Corsa Sport 16V, proklatě nízko :D STO psů

Čejda
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 16
Registrován: 02 čer 2008, 16:25

Re: ATE Power disc

Příspěvek od Čejda » 22 črc 2008, 19:17

Ted si je u me koupil kamarád na BMW 740iL a je maximálně spokojenej, nejezdí zrovna pomalu a říkal že oproti origo je to docela znatelný rozdíl.

Tunerko
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 29 říj 2008, 12:52

Re: ATE Power disc

Příspěvek od Tunerko » 29 říj 2008, 13:12

Ja som mal ATE poverdisc a ate platne na ibize TD a v pohode prežili aj blaznenie na okruhu, podla mňa je to o tom ako ich človek zabene, čim su teplejšie tym lepšie brzdia,

Odpovědět