Silentbloky Powerflex

Tlumiče, pružiny, vzpěry, uložení, silentbloky, stabilizátory a veškeré příslušenství ovlivňující podvozkové komponenty

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

Odpovědět
Uživatelský avatar
olda77
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 140
Registrován: 10 srp 2008, 09:38

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od olda77 » 12 srp 2008, 17:51

alt píše:Mam od poweflexu silentblok převodovky a výsledek super :) Už mi v 7tis při přeřazení přestal škubat motor,ale na volnoběh celkem dost vibruje volant ;)
jj presne tak taky jsem ze zacatku nebyl z toho moc nadseny...s vibrací pri volnoběhu.
Naposledy upravil(a) olda77 dne 12 srp 2008, 20:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TomGTI
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 20 kvě 2008, 23:40

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od TomGTI » 12 srp 2008, 19:09

Já mám na svém autě taky Powerflex a při porovnání ze sériovýma silentblokama je to úplně někde jinde,jsem maximálně spokojen.Řízení je perfektně přesné s maximalní odezvou,ve volantu opravdu cítíte všechno,nikde žádná vůle všechno je pekelně tvrdé.

fokr_jr:nevím sice co a jak ti vysvětlovaly ohledně rozdílů mezi gumou a PU,nevím jak je to na ostatních autech ale na Peugeotu 205 GTI rozhodně po montáži Powerflex a následném používání nevzniknou žádné vůle a nic se nevymlátí neboť je vše uděláno tak že jsem málem ani nesložil to rameno a tato firma má myslím dostatečné zkušenosti a renomé.Toť můj názor na tuto věc.

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od fokr_jr » 14 srp 2008, 13:41

tomGTI: ty ale jezdis vrchy, tzn. relativne rovnej asfalt... ja kdyz se rozhodoval tak sem bral v potaz ze auto bude litat nejen po asfatltu, ale i tezkym terenem (sotolina, nezpevnene cesty, vyhledove rallycross)...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
TomGTI
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 20 kvě 2008, 23:40

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od TomGTI » 15 srp 2008, 00:58

Nevím jak jsi přišel na to že jezdím z autem jenom vrchy.Auto jezdí všude,jak na pěkném asfaltu tak na rozbitých lesních cestách,rychlostní erzety ze slalomovými úseky,běžný městský provoz,prostě všude.

Uživatelský avatar
fokr_jr
donate
donate
Příspěvky: 748
Registrován: 21 kvě 2008, 09:45
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od fokr_jr » 15 srp 2008, 10:38

nejak sem ti to vydedukoval z tvych prispevku... v tom pripade je jen otazka casu kdy se ti zacnoupowerflexy sypat...
Swift GTI
G ot
T raction
I ssues

Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od Mr.Hyde » 15 srp 2008, 10:51

fokr_jr píše:nejak sem ti to vydedukoval z tvych prispevku... v tom pripade je jen otazka casu kdy se ti zacnou powerflexy sypat...
Jsem téhož názoru
Power is nothing without control

Uživatelský avatar
TomGTI
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 20 kvě 2008, 23:40

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od TomGTI » 15 srp 2008, 15:23

S toho zase soudím já že máš nespočet zkušeností z tímto výrobkem,popřípadě více referencí jak od odborníků tak od uživatelů toho výrobku.Pokud ne jsou to jen tvoje doměnky absolutně nepodložené jakýmikoliv fakty,tudíž naprosto bezcenné a nic neříkající keci.Tímto uvádíš v omyl případné zájemce kteří se rozhodují co pořídí a chtěli by poradit ovšem tímto jim moc nepomůžeš.

Uživatelský avatar
Mr.Hyde
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 15 srp 2008, 10:45

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od Mr.Hyde » 15 srp 2008, 22:21

PU Silentbloky Powerflex jsou určitě velkým krokem kupředu v ovladatelnosti auta vzhledem k sérii,ale dle mého názor jsou na opravdový závodění pořád "moc měkký".
Power is nothing without control

Uživatelský avatar
franus
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 02 čer 2008, 19:19

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od franus » 16 srp 2008, 08:34

A jakou maji podle tebe tvrdost gumove a PU silentbloky?

Uživatelský avatar
TomGTI
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Příspěvky: 89
Registrován: 20 kvě 2008, 23:40

Re: Silentbloky Powerflex

Příspěvek od TomGTI » 16 srp 2008, 10:55

Mr.Hyde:no na svém autě je mám a můžu ti říct že když vjedu do díry tak mi to málem vytrhne volant z ruky jak je to všechno tvrdý,nedokážu si představit že ta guma bude ještě tvrdší,to už můžu zrovna namontovat unibaly.

Odpovědět