Proracing.cz

Odkazy na zajímavé weby, partnery a internetové obchody zabývající se motorsportem

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4

compbrake
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2011, 10:34

Re: Proracing.cz

Příspěvek od compbrake » 02 pro 2011, 10:36

Chtel bych Vsechny upozornit na firmu? PRORACING. Uz 1 a pul roku reklamuji brzdovy trmen a pan Chriastel se uz nadobro odmlcel, samozrejme vadny si nechal poslat, a ani ten nevratil, takze 19.000,- je v pr... Pro mne je to jen obycejny podvodnik a zlodej.

Proracing
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 18
Registrován: 29 čer 2008, 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Proracing.cz

Příspěvek od Proracing » 03 pro 2011, 14:49

compbrake píše:Chtel bych Vsechny upozornit na firmu? PRORACING. Uz 1 a pul roku reklamuji brzdovy trmen a pan Chriastel se uz nadobro odmlcel, samozrejme vadny si nechal poslat, a ani ten nevratil, takze 19.000,- je v pr... Pro mne je to jen obycejny podvodnik a zlodej.
Compbrake reklamaci zamítlo a bohužel dosud mi brzdič nevrátili, takže jsme s nimi ukončili spolupráci. Anonymně špinit umí v ČR každý...

Jan Chriašteľ

Uživatelský avatar
ciky
donate
donate
Příspěvky: 692
Registrován: 19 kvě 2008, 16:11
Bydliště: Proboštov
Kontaktovat uživatele:

Re: Proracing.cz

Příspěvek od ciky » 03 pro 2011, 22:49

a koncový zákazník k tomu přijde jak? pošle starý brzdič a nevrátí se mu ani zpět...neznám detaily takže nemohu posoudit..jen soudím z toho co čtu....kdo se postará o koncového zákazníka?? dle mého názoru ten kdo mu zboží prodal :dobry
viva´la QUATTRO

compbrake
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2011, 10:34

Re: Proracing.cz

Příspěvek od compbrake » 04 pro 2011, 14:23

Proracing píše:
compbrake píše:Chtel bych Vsechny upozornit na firmu? PRORACING. Uz 1 a pul roku reklamuji brzdovy trmen a pan Chriastel se uz nadobro odmlcel, samozrejme vadny si nechal poslat, a ani ten nevratil, takze 19.000,- je v pr... Pro mne je to jen obycejny podvodnik a zlodej.
Compbrake reklamaci zamítlo a bohužel dosud mi brzdič nevrátili, takže jsme s nimi ukončili spolupráci. Anonymně špinit umí v ČR každý...

Jan Chriašteľ
Špinit myslíte tím, že Vy jste na tom obchodě vydělal a já jsem přišel o 19.000,-?
Vaše nabídky na urovnání sporu:
1. Jiné brzdiče. Vybral jsem si Wilwoody, které jste mi nabídl za 21.000,- (bez marže!!!) - v Kostelci jsem tu samou sadu získal za 13.000,-???!!! (Další nabídka z Plzně za 16.000,-)
2. Splátky - ani jedna nepřišla.
3. Jiné zboží podvozek na Lancii - doprava už trvá od února 2011

Kula

dany80
Začátečník
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 04 pro 2011, 15:29

Re: Proracing.cz

Příspěvek od dany80 » 04 pro 2011, 15:36

Díky za upozornění, zhruba před rokem jsem se informoval ohledne KW podvozku na Seat Leon pan Chriašteľ se mi jevil OK. Teď když mam našetřeno musím pohledat jinou firmu, ale raději to než přijít o roční úspory.
DanN

Odpovědět