Deníčky ze závodů

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4, Benda

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 253
Registrován: 21 kvě 2008, 16:03
Kontaktovat uživatele:

Deníčky ze závodů

Příspěvek od Benda » 10 čer 2008, 22:33

Zde budu zveřejňovat deníčky ze závodů.
Van Diemen RF98
Suzuki Swift B-03
Soul of Japan

Uživatelský avatar
Benda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 253
Registrován: 21 kvě 2008, 16:03
Kontaktovat uživatele:

Chomutov 14.6.2008 - **aktualizace**

Příspěvek od Benda » 13 čer 2008, 09:43

Středa 11.6.2008 - velká krize s převodovkou
V 8hodin ráno nám konečně dorazilo kolo stálého převodu, které muselo být vyfrézováno CNC strojem aby zapadlo na samosvorný diferenciál. Pan Fiala z Plzně měl poté převodovku složit. Bohužel pan Fiala už auta dělá jen velmi zřídka, protože své podnikatelské aktivity podřizuje tepelným čerpadlům. Ve svém nabitém programu si nenašel 2 hodiny na složení naší nové převodovky, která už týden leží v přepravce rozebraná do posledního šroubku a kolečka. Naší záchranou měl být pan Nováček z Trhových Svinů od kterého jsem převodovku koupil. Bohužel nás čekalo další odmítnutí. Kluci totiž také závodí a chystají se na závody ve stejném termínu jako my. Ke všemu mají ještě dílnu a stále mnoho práce, proto nebylo možné je zatěžovat ještě naší převodovkou.
17hodin a stále převodovka jak jsem ji přivezl z Trhových Svinů. Nemůžeme čekat až si někdo udělá čas a táta se do skládání pouští sám. Po pár problémech se sezazením samosvorného diferenciálu se táta ponořil do jednoho velkého hlavolamu. Bohužel mu nemůžu pomoci, protože odjíždím na jednu akci.
20,17hodin dostávám stručnou, ale optimistickou SMS od táty: "Prevody OK.Tata"

Čtvrtek 12.6.2008 - Suzuki Swift B-02 READY TO RACE!
9hodin vyrážím na dílnu, abych mohl převodovku dát do auta. Ale sám to nemůžu udělat!:( Převodovka se musí přizvedávat na zvedáku a ještě ji z jámy pomáhat aby se správně zasunula jak má. Proto vše připravím a počkám až přijede táta.
17hodin montuji s tátou asi jen půl hodiny a opět musím odjet.
18,30hodin mám sraz s kámošem, který mi přivezl do Plzně vybavení pro náš team do depa na závody. Vše nakládám, platím a letím ještě do města zařídit pár věcí.
21hodin přijíždím domů. Na "Swišťovi" chybí už jen kapota a je připraven na testovací jízdu. Bohužel už je pozdě a nechci sousedy dráždit motorem osazeným "ostrými" vačkami a závodním výfukem. Testovací jízda musí počkat na zitra.

Pátek 13.6.2008 - Odjezd na závody
10hodin sepisuji tento deníček pro návštevníky racingforum.cz a poté mě čeká vše připravit do doprovodného vozidla. A zkontrolovat výbavu, kterou s sebou vezeme. Zbytek dne budu asi věnovat modlení aby zítra nepršelo:)
cca 17hodin odjíždíme na závody.


*S těmi co se přijedou podívat do Chomutova se rád potkám v depu a s ostatními se podělím o zážitky po návratu domů* HEZKÝ DEN
Van Diemen RF98
Suzuki Swift B-03
Soul of Japan

Odpovědět