Testování na slovakiaringu

Moderátoři: ciky, lukas757, viashino, SpeedyS4, Benda

Odpovědět
nellospeed
Lehce pokročilý
Lehce pokročilý
Příspěvky: 13
Registrován: 03 pro 2009, 11:47
Bydliště: Manerov (Vyškov)
Kontaktovat uživatele:

Testování na slovakiaringu

Příspěvek od nellospeed » 08 čer 2010, 22:55

Včera jsme byli testovat nově postavený okruh na slovensku. Naše technika je značně modifikovaná alfa romeo 75 3.0 se kterou se zúčastňujeme vytrvalostních závodů série "Le" Domluveno bylo svezení několika jezdců i pouhých zájemců o jednorázové svezení a seznámení s novou tratí takže se musím podělit o dojmy které tato akce ve mě nechala. Okruh jsem kdysi shlédl na videu natočený z jedoucího auta, ale usnul jsem asi u druhé zatáčky takže jsem od designu této trati očekával spíš nudu. Rozhodně tomu v reálu neodpovídá ani metr trati. Celý den probíhalo testování i několika dalších teamů, na trati se tak společně s námi pohybovalo nekolik cup oktávek, lotusy a radicaly. Z diváckého hlediska mimo cílové rovinky není prakticky viditelná ve správném zorném úhlu žádné z mnoha zajímavých situací tratě jelikož se nacházejí buď daleko nebo uvnitř okruhu takže divák pouze sleduje scenérii vozidel divně se pohybujících zleva doprava a pak ještě několikrá naopak... Skladbu tratě však hodnotím z pozice jezdce jako velice povedenou a náročnou byť je mimo umělých kopečků na rovné placce. Podobné testování budeme pravděpodobně ještě pořádat takže pokud by někoho tento okruh zajímal může se mě zeptat na podrobnosti a připojit se
nevím jak sem vkládat obrázky.

Odpovědět